Jak probíhá aukce na AukceSnadno.cz?

Průběh prodeje nemovitostí je pro každou stranu trochu jiný. Prosím zvolte si prvně, kdo jste.

Jsem realitní zprostředkovatel a rád bych prodával nemovitosti pomocí aukce

AukceSnadno.cz můžete využít i jako technologickou platformu, abyste si nemuseli vyvíjet vlastní web pro prodej aukcí. V takovém případě stále zastupujete klienta, řešíte AML náležitosti, právní servis, prohlídky a my zajistíme pouze samotnou elektronickou aukci. U aukce bude samozřejmě uvedeno viditelně vaše jméno a logo, abyste si mohli budovat svůj osobní brand. Ceny se poté řeší individuálně, dle konkrétní formy spolupráce a počtu aukcí, které u nás uděláte. Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.

Pokud jste realitní kancelář a nechcete prodávat pod „cizí značkou“, tak vás může zaujmout, že celý tento web jsme si vytvořili in-house a nebráníme se možnosti prodeji licence. Pro podrobnější informace bychom opět doporučili, abyste nás kontaktovali.


Pozn. v poslední době se v realitní komunitě rozmohl nešvar, že si někteří makléři a realitní kanceláře nechávají platit ke standardní odměně ještě další odměnu v řádu desítek procent z rozdílu mezi vyvolávací a výslednou cenou. Podle nás se jedná o nemorální praktiku, která je dost možná i za hranou zákona. S těmito makléři nemáme v plánu spolupracovat.