Byt 2+1 s balkónem Teplice - Trnovany ul. Štúrova

Prodej členského podílu v bytovém družstvu SBD Mír, který je spojený s právem užívání bytu 2+1 o podlahové ploše 54m2 na ul. Štúrova 1252, Teplice - Trnovany

Cena 1 500 000 Kč
Cenový odhad 1 500 000 Kč
Stav Prodáno

Podrobné informace

Byt 2+1 o podlahové ploše 54 m² v družstevním vlastnictví v části Trnovany. Je situován ve 3. NP nízké zástavby panelového domu po revitalizaci.

Bytová jednotka má za sebou částečnou rekonstrukci. V pokojích i v hale je položeno nové linoleum, v pokojích jsou pod linem původní parkety, které nabízí možnost renovace. V kuchyni je zánovní kuchyňská linka. Koupelnové jádro v bytě je vyzděné. V prostorné koupelně se na podlaze nachází keramická dlažba. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a je propojená s toaletou. V hale je starší, ale prostorná vestavná skříň.

Jeden z pokojů je průchozí do kuchyně a sousedního pokoje. Samostatný pokoj má balkon. Provedena byla výměna potrubí, okna jsou plastová, elektrické rozvody jsou původní. K bytové jednotce též náleží dvě sklepní kóje, každá z nich o 4 m².

Výhodou jsou nízké náklady na bydlení, které činí 2 125 Kč. Byt je vhodný jak k přímému nastěhování, tak k rekonstrukci podle svých představ a díky nízkým nákladům rovněž jako investiční nemovitost. V tomto případě určitě oceníte i kompletní správu bytu, kterou je schopen zařídit nynější majitel bytu.

Vytápění a ohřev vody probíhá vlastním plynovým kotlem. Byt je součástí SBD Mír, které patří k jednomu z nejlepších bytových družstev v dané lokalitě. V bezprostřední blízkosti nechybí ani potřebná občanská vybavenost, samozřejmostí jsou obchody, školy i restaurace.

Společnost AukceSnadno, s.r.o. realizuje pouze organizaci prohlídek. Fotografie a další podklady byly dodány přímo od majitele, se kterým budou probíhat samotné prohlídky.

Přílohy / Odkazy

Stanovy družstva MÍR (.pdf, 392 KB)

Mapa