Rodinný dům 4+kk Letonice, okr. Vyškov (25 min do Brna)

Novostavba rodinného domu 4+kk (130 m²) v Letonicích přímo k nastěhování. Vše je nachystáno pro mladou rodinu nebo manželský pár s plány do budoucna. Skvělá investice do vlastního s bonusem v podobě krásné dřevěné terasy a kousku vlastního pozemku (570 m²). Se skvělou dostupností do Brna.

Cena 7 800 000 Kč
Stav Prodáno
Nemovitost nabízená přímým prodejem s možností převzetí hypotéky s úrokovou sazbou 2,09 % p.a. - Bartoň 732 167 958.

Podrobné informace

Novostavba rodinného domu 4+kk o velikosti 130 m² v Letonicích připravena k nastěhování. Vše je nachystáno pro mladou rodinu nebo manželský pár s plány do budoucna. Skvělá investice do vlastního bydlení s bonusem v podobě krásné dřevěné terasy a vlastní zahradou o ploše 570 m².

Rodinný dům 4+kk je těsně před kolaudací. Stačí se nastěhovat a vybrat si svou vysněnou kuchyňskou linku. Užitná plocha 130 m² je rozdělená do dvou podlaží. Při vstupu do domu na vás dýchne krásné a moderní prostředí. Ze vstupní haly se dostaneme do šatny, samostatné toalety a pod schody do patra nalezneme technickou místnost.

Nejhezčí a zároveň největší částí domu je samozřejmě obývací pokoj o velikosti 34,63 m², který je propojený s kuchyňským koutem o rozloze 8,84 m². Dokonalou atmosféru tvoří dvě velká francouzská okna s výhledem do zahrady a okolí. Na zahradu se dostaneme přes terasu, která navazuje na obývací pokoj.

V prvním patře se nachází odpočinková zóna se třemi pokoji. Dva o rozloze 13,91 m² a 13,84 m², třetí menší s rozlohou 9,74 m². Téměř stejně velká je i koupelna, která má velkoformátové keramické obklady a dlažbu v dekoru mramoru. Dominantou je krásná rohová vana. Za koupelnou se nachází místnost pro pračku a sušičku prádla.

Před domem se nachází parkovací stání pro dva osobní automobily. Příjezd do vašeho budoucího domova je po asfaltové pozemní komunikaci. Dům je vytápěn plynovým kotlem a deskovými radiátory. V obytných místnostech je svrchní povrch tvořen vinylovou podlahou v dekoru dubu.

A jak je na tom lokalita? Dobře! Klidná část obce, všechno kousek. Letonice se nachází blízko Vyškova, v obci žije kolem 1 400 obyvatel. Navíc ta skvělá dostupnost do Brna. Po D1 s nájezdem v Rousínově jste za zhruba 25 min. v Brně. Nejbližší železnice v Marefách (3 km) směr Brno nebo Veselí nad Moravou.

V obci je pošta, školka, škola, hostinec, potraviny a hned vedle v ulici dětské hřiště. Své si najdou i milovníci sportu a cyklistiky (sportoviště a cyklostezka).

A jaký to má ještě bonus? Tento rodinný dům lze získat s velmi výhodnou úrokovou sazbou 2,09 % p.a.

Mapa