Bytová jednotka 76 m² s dispozicí 2× 1+1, Brno, ul. Kounicova

Atypický variabilní byt o podlahové ploše 76 m² s dispozicí 2× 1+1 v centru Brna, Veveří

Cena 9 900 000 Kč
Cenový odhad 9 900 000 Kč
Stav K prodeji
Tato nemovitost je nabízena formou klasického prodeje. Nejedná se o aukci. Pro více informací volejte: 732 167 958 - Bartoň

Podrobné informace

Prostorná bytová jednotka o velikosti 76 m² s dispozicí 2× 1+1 v krásném prostředí Brna-Veveří. Nachází se v přízemí prvorepublikového domu.

V současné době je byt rozdělený na dvě samostatné bytové jednotky s vlastním sociálním zařízením, avšak dle katastrálního úřadu je veden jako jeden celek.

Vzhledem ke skutečnosti, že oba dva byty jsou obsazeny nájemníky s bezproblémovou platební morálkou je byt vhodný jako investiční záležitost, s tím že by stávající nájemníci mohli zůstat. Vaše investiční bydlení by tak mělo o starost méně. Fond oprav včetně záloh za vodné a stočné pro 3 osoby činí 4 200 Kč měsíčně. Díky nízkým měsíčním nákladům se dostáváme na investičně zajímavé hodnoty výnosu.

Byt se samozřejmě díky své možné variabilitě hodí jak pro trvalé bydlení pro jednoho člověka nebo pár, ale také pro velkou rodinu. V prvním případě by jednotky mohly zůstat odděleny a jeden z bytů sloužit jako investiční. V druhém případě pak poslouží jako plnohodnotné zázemí pro rodinu s dětmi, kde zajisté oceníte dvě koupelny a toalety.

Bytová jednotka prošla kompletní rekonstrukcí. Jsou položeny nové plovoucí podlahy, v koupelnách keramická dlažba, elektřina je vedena v mědi, voda v plastu, původní dřevěná okna byla renovována. Ohřev vody probíhá pomocí elektrického bojleru. V jednom z bytů je vytápění řešeno plynovým topidlem Karma Beta 3, druhá bytová jednotka má elektrické podlahové vytápění.

Dům, ve kterém se byty nachází, je na vchodech střežen kamerovým systémem. Ze zadní strany vchodu se nachází dvorní trakt.

K bytu náleží i velkorysý sklepní prostor o rozloze 40 m² a dále sklepní kóje. Na patře, přímo naproti bytu, se nachází další dvě úložné kóje, které v minulosti sloužily jako koupelna.

Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě v blízkosti centra Brna v městské části Brno - Veveří, odkud je to do centra tramvají pár minut. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost a celkem šest různých fakult, PřF MUNI, PrF MUNI, FI MUNI, FSS MUNI, FF MUNI a VUT FAST, tudíž o nájemníky ve formě studentů není nouze. Samozřejmě nechybí základní a střední škola, množství obchodů, kaváren, restaurací a parků.

V přílohách je k nahlédnutí prohlášení vlastníka. Bytová jednotka, která je předmětem prodeje má označení 294/05.

Mapa